SONIC جدید در مراسم SXSW رونمایی خواهد شد

مدیریت ۱۲ / ۱۱ / ۱۳۹۶ اخبار
sonic
SONIC جدید در مراسم SXSW رونمایی خواهد شد

بین سونیک بوم و سونیک مانیا / فورس سه سال فاصله وجود داشت اما به نظر می‌رسد که برای Sonic بعدی نباید خیلی صبر کنیم و Sega برنامه دارد هر چه زودتر سونیک بعدی را به کنسول‌ها بیاورد. اما چه زمانی باید منتظر رونمایی رسمی باشیم؟

به گزارش دانلود کده گیم و به نقل از PSU ، رویداد SXSW رخ خواهد داد که در آن یک پنل جداگانه به Sonic the Hedgehog اختصاص دارد.(البته سال گذشته یک پنل مخصوص سونیک فورس داشتیم) این پنل شامل افراد کلیدی در Sega و تیم سونیک می‌شود و قرار است در مورد فروش بسیار خوب Sonic Mania و Sonic Forces صحبت شود.

یکی از موضوعات مهمی که قرار است مطرح شود نگاهی جامع بر روی نسخه بعدی Sonic خواهد بود.

 

توضیحات در وبسایت رسمی SXSW در مورد SONIC به ما می‌گوید :

سونیک بازگشته است تا در سال ۲۰۱۸ طوفانی به پا کند. به پنل Sega بپیوندید چرا که قرار است از موفقیت‌ها و عملکرد کیفی سونیک مانیا و سونیک فورس در سال گذشته بحث کنند. این تمام ماجرا نیست، شما شاهد یک اولین‌نگاه جامع و انحصاری از بازی بعدی سونیک خواهید بود. سخنرانان این مراسم شامل “تاکاشی ایزوکا” رئیس تیم سونیک ، کارگردان سونیک PD آقای “آستین کیز”، کارگردان انیمیشن بازی”تایسون هس” و مدیر رسانه‌های جمعی سونیک یعنی “آرون وبر” می‌شود. شما نمی‌خواهید که این رویداد را از دست دهید!”

پس از عنوان Sonic Boom: Rise of Lyric شرکت Sega سیاستی جدید اتخاذ کرد، این شرکت تصمیم گرفت چند ماه پس از عرضه هر بازی سونیک نسخه بعدی را خیلی زود رونمایی کند و مثل این که امسال هم این اتفاق رخ خواهد داد.

کدام سبک سونیک باب میل شما است؟ آیا یک بازی دو بعدی کلاسیک از این سری مانند سونیک مانیا را ترجیح می‌دهید یا دوست دارید که شکلی مدرن به خود بگیرد و مانند نسخه‌های Unleashed و Boom سه‌بعدی باشد؟ شاید هم باید منتظر رونمایی یک اسپین‌-آف از این سری باشیم.

احتمال می‌رود که Sega به تیم اصلی سونیک زمان و بودجه مناسب بدهد و نسخه‌ای که برای سال ۲۰۱۸ در دست ساخت است را به یک تیم دیگر محول کرده باشد اما تا رونمایی رسمی نمی‌توان از چیزی مطمئن بود.

منبع : دانلود کده گیم

بخش نظرات

دیدگاه شما

  • - نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • - نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد
  • - نظراتی که شمال توهین ، تهمت و یا افترا باشند منتشر نخواهند شد