دانلود مپ RGC نسخه ۶٫۸۸v3 دوتا – Map Dota

مدیریت ۲۵ / ۰۸ / ۱۳۹۷ دوتا
مپ RGC نسخه 6.88v3 دوتا
دانلود مپ RGC نسخه ۶٫۸۸v3 دوتا – Map Dota

دانلود مپ RGC نسخه ۶٫۸۸v3 دوتا – Map Dota : مپ دیگری برای گیم سنتر Ranked Gaming توسط DracoL1ch ساخته شده است که با گرافیک ، گیم پلی ، آیتم های جدید رونمایی شده. هدف این کار رسیدن به سبک بازی دوتا ۲ و تجربه بهتر بازیکنان بوده است.

 

توجه داشته باشید درون سایت مپ های دیگری هم وجود دارد که در صورت بازی کردن با بات یا شبکه میتوانید از آن ها استفاده نمایید. آرشیو نسخه های قدیمی و جدید به مرور به سایت اضافه میشود.

 

نکته : این نوع مپ برای بازی های آنلاین در گیم سنتر RGC بوده ، نمیتوان در این مپ از بات های هوشمند دوتا وارکرافت استفاده کرد و برای استفاده از مپ های دارای ربات میتوانید در سایت مپ های AI را دانلود کنید.

مپ RGC نسخه 6.88v3 دوتا

مشخصات مپ RGC نسخه ۶٫۸۸v3 دوتا :

نسخه دوتا : DotA 6.88v 3 RGC
نام فایل : DotA Allstars 6.88v3.w3x
زبان : انگلیسی
تاریخ انتشار : ۲۹٫۱۲٫۲۰۱۷
اندازه ی نقشه : ۳۴٫۲ مگابایت

 
مپ RGC نسخه 6.88v3 دوتا
هشدار : این مپ به دلیل اندازه ۳۴ مگابایت اررور Map’s file too big رو میده و فقط روی پچ ۱٫۲۷b کار میکنه. اما به دلیل اینکه جدیدا Rgc با پچ ۱٫۲۶a کار میکند شما میتوانید فایل Dll مخصوص رو دانلود و بدون مشکل بازی کنید.

رفع خطای Map’s file too big :
ممکن است برای Host شدن و یا به هنگام Join شدن به یک بازی، با خطای «Map’s file too big» مواجه شوید. برای رفع این مشکل لازم است فایل Dll رو در قسمت پایین ، دانلود نمایید.(اسم فایل game.dll برای پچ ۱٫۲۶)

نکته : برای استفاده از مپ ، DotA Allstars 6.88v3.w3x را دانلود کرده و درون پویشه Map و Download بریزید سپس آن را در بازی انتخاب کرده و بازی کنید.

در صورت هر گونه مشکل دورن بازی ، از طریق ارسال نظر مارا مطلع و مشکلات خود را به ما گزارش دهید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

بخش نظرات

دیدگاه شما

  • - نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • - نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد
  • - نظراتی که شمال توهین ، تهمت و یا افترا باشند منتشر نخواهند شد