دانلود بازی Driver 3 – درایور ۳ برای کامپیوتر

مدیریت ۰۹ / ۰۱ / ۱۳۹۸ بازی کامپیوتر | مسابقه ای
دانلود بازی Driver 3 برای کامپیوتر
دانلود بازی Driver 3 – درایور ۳ برای کامپیوتر

Driverیک بازی ماجراجویی اکشن است که توسط Reflections Interactive منتشر شده و توسط Inc,Atari در سال ۲۰۰۴ توسعه یافته است. همچنین نسخه پلی استیشن و Xbox آن نیز درسال ۲۰۰۴ در آمریکای شمالی و پس از چند روز در اروپا نیز منتشر شده است.

گرچه با توجه به اینکه Atari این عنوان را در سرتاسر قاره حمل میکرد، قبل از تاریخ انتشار آن را به خرده فروشان مستقل بریتانیا تبدیل کرد و درهمان هفته به رقم ELSPA رسید.

یک نسخه از بازی برای گوشی های تلفن همراه نیز توسط Sorrent در آمریکای شمالی منتشر و توسعه داده شد در حالی که همین نسخه در اروپا توسط Unique Games منتشر میشده است.

نسخه PC آن برای مشتریان ایالات متحده در سال ۲۰۰۵ توسط Game boy Advanced منتشر شد. دریک مرحله نسخه نینتندو Game Cube و نسخه N-Gage برنامه ریزی شده بود اما هردو لغو شد.

گیم پلی بازی درایور ۳ بر صورت واقع گرایانه طراحی شده است به طوری که وسایل نقلیه به صورت واقعی طراحی شده اند به طور مثال وقتی به خودرویی شلیک می کنید جای گلوله در اتومبیل باقی خواهد ماند با اگر با ماشینی تصادف کنید اثر خسارت در آن می ماند.

سلاح هایی که در گیم موجود است ذکر نشده است ولی سلاح هایی فراتر از انتظار شما برای تکمیل ماموریت دردست دارید. شما می توانید سلاح ها پلیس و دشمنان خود را به سرقت ببرید.

 

دانلود بازی Driver 3

داستان بازی درایور ۳ به اندازه کافی درگیر کننده است و گیمر را تا پایان به دنبال خود خواهد کشاند . گرافیک بازی درایور ۳ پیشرفت چشم گیری نسبت به نسخه قبل داشته و محیط شهر و ماشینهای مختلف با جزئیات فراوان ساخته شده اند و ماموریتهای متنوعی  گنجانده شده است که به تعقیب و گریز و درگیری با گروههای مختلف تقسیم میشود .

Driver 3 کمی از حالت رانندگی محض فاصله گرفته و قسمتهای تیراندازی و اکشن در ماموریتهای مختلف گنجانده شده است . گیم پلی درایور ۳ آزادی عمل قابل توجهی به گیمر میدهد و میتوانید به صورت آزادانه در نقاط مختلف شهر به گشت و گذار بپردازید و یا با استفاده از اسلحه های مختلف وارد درگیریهای مسلحانه شوید .

درایور ۳ شباهت زیادی به سری GTA پیدا کرده و سعی داشته با فاصله گرفتن از سبک ماشین سواری , بازی را به اکشن سوم شخص در کنار سبک ماشین سواری نزدیک کند .

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز

CPU: Pentium 4 or Athlon XP equivalent
CPU SPEED: 1.5 Ghz
RAM: 256 MB
OS: Windows 2000/XP
VIDEO CARD: 64MB Direct3D Hardware T&L compatible Video Card
DIRECTX VERSION: 9.0c (included)
FREE DISK SPACE: 2.95 GB

 

تصاویری از محیط بازی

اطلاعات فایل

مطالب زیر را حتما بخوانید

بخش نظرات

دیدگاه شما

  • - نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • - نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد
  • - نظراتی که شمال توهین ، تهمت و یا افترا باشند منتشر نخواهند شد