آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس

مدیریت ۲۵ / ۰۱ / ۱۳۹۷ آموزش ها | اخبار
آپدیت دوتا 2 - دوتا پلاس
آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس

آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : در دوتا ۲ هر مدت یک بار تغییرانی در بازی ایجاد میشود که آپدیتی با حجم تقریبی ۱٫۲ گیگابایت به نام Dota Plus برای بازی دوتا ۲ منتشر شده است. امکانات متعددی به بازی اضافه شده که میتوان به Battle Cup ، چالش های جدید و آنالیزور های جدید آن اشاره کرد.

متاسفانه به دلیل نداشتن دسترسی همه کاربران یا مشکل در خواندن سعی شده بیشتر آپدیت های دوتا ۲ به زبان فارسی ترجمه شوند تا کاربران به راحتی به دسترسی های دوتا ۲ دست یابند.

در این آپدیت میتوان به هیرو لولینگ ، چالش ها ، Ability های جدید و … اشاره کرد.

 

آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Hero Leveling

با هر هیرویی بازی کنید بر اساس بازی که با آن انجام دهید به آن XP تعلق می‌گیرد و به ازای هر XP به هیروی شما یک مدال تعلق می‌گیرد. هر چه سطح شما با یک هیرو بالاتر برود مدال‌های با رتبه بالاتری به آن تعلق خواهد گرفت.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Hero-Specific Challenges

هر هیرو در حال حاضر یک مجموعه‌ای از چالش‌های را دارد که می‌توانید آنها را انتخاب و به اتمام برسانید. این چالش‌ها به شما اجازه می‌دهد تا مهارت و سبک بازی خود را اثبات کنید. هر چالش سه سطح دشواری دارد که XP بیشتری برای هر ستاره به‌دست می‌آید و به شما این اشتیاق را می‌دهد که سطح بازی خود را پیشرفت دهید و درعین‌حال تسلط بر هر قهرمان را بررسی کنید.

همانند Battle Pass ماموریت های جدید اضافه شدن که باید برای هر هیرو جداگانه دریافت بشن. با رد کردن این ماموریت هاست که میتونید امتیاز (XP) کسب کنید و با ارتقاع سطح هیروی خودتون جوایزی مانند Hero chat wheel و مدال دریافت کنید. اگر رد کردن ماموریت ها براتون سخت بود بعد از دو هفته میتونید اون هارو عوض کنید.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Hero Relics

هر قهرمان دارای یک Slot است که ۱۴ تای آن Relics ده تای آن Common و چهار تای آن Rare است که هر کدام از آنها در نبردهای مختلف به‌دست می‌آید. هنگامی که این Relic ها را باز بکنید، نمایش نقاط عطف آماری خود را در هنگام بازی با تجزیه پیشرفته در هر مسابقه ببینید. شما می‌توانید با استفاده از پاداش‌ها برای هر هیرو از این Relic ها باز بکنید.

مثل آیتم ها که Gem دارند حالا هیرو ها هم Relic دارن. می تونید با امتیازی که از انجام دادن ماموریت ها بدست بیارید این Relic هارو تهیه کنید.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Hero Chat Wheel

این امکان جدید به شما این اجازه را می‌دهد که عباراتی را انتخاب کنید که هیرو شما در چت خودی و یا کل صحبت کند. عبارات اولیه هر هیرو پس از اولین بازی که انجام بدهید به شما ویژگی‌ های جدیدی می‌دهد و با بالا بردن سطح قهرمان شما این جملات بیشتر می‌شود.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Weekly Reward

هر هفته این فرصت را برای به‌دست آوردن ۱۰۰۰ امتیاز اضافی برای پاداش‌های شما ارائه می‌دهد – فقط سه بازی را قبل از به اتمام رسیدن این رویداد در هر هفته باید بروید.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Plus Rewards

شما بارد کردن Mission ها و چالش‌ها می‌توانید Shard های بیشتری کسب کنید و با آن Set های جدید بازی را خریداری کنید و لذت ببرید.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Item Suggestions

زمانی که هیرو های مد نظر خود را برای بازی انتخاب کردید بر اساس Lane هایی که می‌ روید به شما ۳ آیتم Build پیشنهاد می‌کند.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Ability Suggestions

امکان جدید Plus به شما طرز لول گرفتن توانایی را بر اساس Lane up که هستید و توانایی‌ هایی که در حال حاضر آموزش دیدید پیشنهاد می‌ دهد.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Hero Suggestions

این امکان جدید به شما کمک می‌کند که کدام هیرو برای موقعیت کنونی شما مناسب است. این امکان جدید از روی هیروهای انتخابی دوستان و دشمنان شما به شما هیروی مورد نظر را پیشنهاد می‌کند.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Death Summary

هرگاه یک قهرمان بمیرد، شما می‌ توانید به یک جدولی دسترسی پیدا کنید که بفهمید آن هیرویی که مرده است بر اساس چه خسارت‌ هایی و چه نوع Disable هایی مثل Stun و یا غیره کشته‌شده است. تجزیه‌ و تحلیل کامل انواع آسیب و منابع آسیب درآن‌ واحد در دسترس شما خواهد بود.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Lane Strategy

گاهی اوقات شرایط باعث می‌شود که برنامه‌ها تغییر کنند و این می‌تواند شامل تغییرات Lane ها باشد. در اول بازی این دستیار به شما این امکان را می‌دهد که به چه طریقی Lane up کنید برای شما و هم‌تیمی‌تان بهتر است.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Post-Game Analytics

پس از مسابقه ، شما می‌توانید عملکرد خود را برای در یک جدول آماری در طول بازی به آنچه که عمل کردید مقایسه کنید. شما همچنین می‌توانید به یک جدول دیگر دسترسی داشته باشید که به شما خسارت واردی هیرو ها به دیگر هیروها را به‌ صورت جداگانه نشان می‌دهد.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Global Rank Trends

نرخ Pick/Win را برای Talent هیروها و درصد برد و Ban و Pick هر هیرو را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. حتی می‌توانید مهارت بازی خود با یک هیرو را ازلحاظ (kills, deaths, GPM/XPM و غیره) با دیگران مقایسه کنید.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Real-Time Comparative Analytics

در طول بازی، یک HUD جداگانه به شما نمایش داده می‌شود که در آن K/D/A و Last Hit و Net Worth بازیکن‌های دیگر را با خودتان مقایسه بکنید

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Spectator Win Probability Graph

Dota Plus همچنین برای تماشاگرها یک امکان جالبی را اضافه کرده است که در آن بر اساس Gold و XP به‌دست آمده تیم‌ها برد احتمالی مسابقه را تعیین می‌کند.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Battle Cup Is Back

Battle Cup بازگشته است. و برای همه اعضای Dota Plus رایگان است. کسانی که عضو نیستند هنوز می‌توانند بلیت های Battle Cup را برای ۰٫۹۹ دلار خریداری کنند تا شرکت کنند. جایزه برای برنده شدن، علاوه بر شکلک‌های ویژه و پروفایل‌های ویژه، ۲۰،۰۰۰ Shard است.

 


آپدیت دوتا ۲ – دوتا پلاس : Seasonal Terrain

اعضای Dota Plus می‌توانند به فضاهای جدید در هر فصل دسترسی داشته باشند.

 


خرید Dota Plus برای ۱ ماه با هزینه $۳٫۹۹ می باشد.
خرید Dota Plus برای ۶ ماه با هزینه $۲۳٫۹۴ ( ۶% تخفیف ) می باشد.
خرید Dota Plus برای ۱۲ ماه با هزینه $۴۷٫۸۸ ( ۱۲% تخفیف ) می باشد.

بخش نظرات

دیدگاه شما

  • - نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • - نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد
  • - نظراتی که شمال توهین ، تهمت و یا افترا باشند منتشر نخواهند شد