بازی استراتژیک جنرال ۳ – Command & Conquer Kanes Wrath 3

مدیریت ۰۵ / ۰۱ / ۱۳۹۸ استراتژیک | بازی کامپیوتر
دانلود بازی جنرال 3 برای کامپیوتر
بازی استراتژیک جنرال ۳ – Command & Conquer Kanes Wrath 3

بازی جنرال ۳ – Command & Conquer 3 Kanes Wrath در سبک استراتژی Real Time می باشد که توسط استودیو EA Los Angeles ساخته شده است و توسط استودیو SEGA برای PC منتشر شده است . این نسخه از بازی به صورت پکی جدا از نسخه شماره سه این بازی می باشد که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده است.

خط داستانی بخش تک نفره مابین اتمام Tiberian Sun و شروع Tiberiam Wars می باشد . در Act شماره یک بازی که بلافاصله بعد از Tiberian Sun می باشد . Kane وارد یک پناهگاه زیر زمینی می شود تا جراحتی که بر صورتش وارد شده بهبود بخشد .

او به LEGION دستور می دهد تا تا به منطقه حمله کرده و نیروهای GDI را بیرون کرده و به یاران و متحدان Kane اضافه کند . بعد از موفقیت در این مرحله کین به بازیکن را در جریان نقشه ی بزرگ خود به نام Nod قرار می دهد سبک گیم پلی بازی Command & Conquer 3 Kanes Wrath به صورت Risk-Like می باشد که بازیکنان از پایه مقر خود را ساخته و سپس حمله می کنند .

 

دانلود بازی جنرال ۳

مبارزات این نسخه بین دو گروه بوده که می توان به صورت یک سنتی در این سری از بازی ها انجام داد و یا خود کامپیوتر به صورت اتوماتیک نوع قدرت را مشخص می کند . در این بازی ۳ جمعیت وجود دارد که ابتدا میبایست پول جمع کنند و با استفاده از ماشین آلات شروع به ساختن ساختمان ها کنند. سپس از پایه خود با نیرو ها و ساختمان های مختلف دفاع کنند و با ساخت نیروی هجومی به دیگر فرماندهان حمله کنند و بر آنها غلبه کنند.

 

ویژگی های بازی جنرال ۳ – ۳ Command & Conquer Kanes Wrath

  • گرافیک زیبا و مناسب بازی
  • سبک جنگی و استراتژیک بازی
  • کنترل خوب بازی
  • دارای ساختمان های مختلف
  • کنترل عالی روی نیرو ها

 

سیستم پیشنهادی

CPU:3.0 GHz Processor
RAM:1 GB RAM
VGA:GeForce7 128 MB 3D Graphics card with Hardware Vertex and Pixel Shader (VS/PS) Capability*
DX:DirectX 9.0c
OS:Windows XP or Windows Vista
HDD:6.0 GB or more of free hard drive space. Plus an allowance of additional free space available after installing the game for save games and Windows file caching.

 

Command & Conquer 3: Kane’s Wrath is an expansion pack for the 2007 real-time strategy video game Command & Conquer 3: Tiberium Wars. Developed by EA Los Angeles studios and BreakAway Games studios, it was released on March 24, 2008 in the United States and on March 28, 2008 in Europe by publisher Electronic Arts, and was also released on June 24 for the Xbox 360.

 

تصاویری از محیط بازی جنرال ۳

اطلاعات فایل

مطالب زیر را حتما بخوانید

بخش نظرات

دیدگاه شما

  • - نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • - نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد
  • - نظراتی که شمال توهین ، تهمت و یا افترا باشند منتشر نخواهند شد