اضافه شدن حالت Ground War به بازی Call of Duty: WWII

مدیریت ۲۵ / ۰۱ / ۱۳۹۷ اخبار
بازی Call of Duty: WWII
اضافه شدن حالت Ground War به بازی Call of Duty: WWII

بازی Call of Duty: WWIIاستودیو اسلج‌ همر گیمز ، اخیرا اعلام کرده که حالت درخواست شده Ground War به بازی کال آف دیوتی اضافه خواهد شد.  چندی پیش بود که بسته الحاقی جدید بازی کال آف دیوتی با نام War Machine منتشر شد.

سازنده بازی Call of Duty : WWII ، در جریان آپدیت‌های هفتگی خود اطلاعاتی از محتوای پیش روی بازی Call of Duty : WWII منتشر می‌کند.

چندی پیش بود که بسته الحاقی جدید بازی کال آف دیوتی با نام War Machine منتشر شد و به‌ نظر می‌رسد هواداران نیازی نیست تا انتشار محتوای بعدی این بازی زمان زیادی منتظر بمانند.

بازی Call of Duty: WWII

با توجه به اخبار بازی منتشر شده، استودیو اسلج‌ همر گیمز به صورت رسمی اعلام کرد که حالت درخواست شده و پرمخاطب Ground War به بازی کال آف دیوتی اضافه خواهد شد. البته در کنار این حالت، شاهد یک نقشه جدید نیز خواهیم بود. چند ماهی است که کاربران از استودیو اسلج‌همر گیمز درخواست اضافه کردن حالت Ground War به بازی COD: WWII را داشتند و حال آرزوی آن‌ها برآورده خواهد شد.

برای آن دسته از دوستانی که اطلاعی از حالت Ground War ندارند ، باید بگویم که این حالت ، یک حالت استاندارد برای بازی به حساب آمده که ۱۸ بازیکن را در دوتیم قرار می‌دهد و باید یکدیگر را از بین ببرید.

جدا از حالت Ground War یک نقشه جدید به بازی اضافه خواهد شد که در واقع همان Headquarters است. به‌ عبارتی پس از عرضه محتوای مورد نظر، کاربران می‌توانند از منوی بازی نقشه Headquarters را انتخاب کنند و در آن به رقابت با سایرین بپردازند.

از نظر وسعت نیز با توجه به حالتی که در آن بازی می‌کنید، وسعت نقشه Headquarters متغییر خواهد بود و متاسفانه اعلام نشده که این نقشه از چه حالت‌هایی پشتیبانی می‌کند؛ تنها حالتی که از وجود آن مطمئن هستیم، حالت Free for All است.

بخش نظرات

  1. مدیریت در تاریخ ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ گفت :

    سلام و سپاس

  2. موحدی در تاریخ ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ گفت :

    شما سایت عالی دارید

دیدگاه شما

  • - نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • - نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد
  • - نظراتی که شمال توهین ، تهمت و یا افترا باشند منتشر نخواهند شد